Targoncavezető raktáros

Munkavégzés helye
Nyúl, Magyarország
Munkaviszony
Teljes munkaidő

Részletek

A KSH Rugógyár Bt. nyúli telephelyére keresi új munkatársát.

Feladat:

  • Teherautók leszedése és megrakása
  • Targonca kezelése, gépi és kézi anyagmozgatás
  • Raktári, csomagolási és egyéb – a munkakörhöz tartozó – raktári feladatok ellátása
  • beérkező áruk mennyiségi ellenőrzése
  • kiszállítások összekészítése, csomagolása, teherautóra felrakodása
  • göngyölegkezelés
  • könyvelések elvégzése vállalatirányítási rendszerben
  • leltározási feladatokban való részvétel
  • raktári rend fenntartása

Elvárások:

  • Targoncavezetői tapasztalat
  • Targoncavezetői OKJ-s végzettség
  • Érvényes targoncavezetői engedély az alábbiak közül:
    • Gyalogkíséretű targonca (3312),
    • Vezetőüléses targonca (3324)
  • Pontos, dinamikus és önálló munkavégzés
  • Megbízhatóság
  • Raktárosi munkatapasztalat

Amit leendő munkaadója kínál:

  • délelőttös műszak, 8 órás munkavégzés, igény szerinti túlóraszervezéssel
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • megbízható, hosszú távú munkalehetőség német családi tulajdonú vállalatcsoportnál
  • családias légkör, fiatalos befogadó közösség
  • juttatások : alapbér + cafetéria
  • egyéb juttatások: bejárási támogatás
  • munkaruhát, cipőt biztosítunk
  • szakmai fejlődési lehetőség